KONST / Litografier / Färglitografi 12277397
nr 1227 7397
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Kvinna. Signerad, daterad -65, numrerad 19/325. Motivet: 50x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:07:19
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman